Skip to main content

لوله های فولادی برق

لوله های فولادی برق برای محافظت و نگهداری از سیم و کابل در طول مسیر اجرای سیم کشی و کابل کشی، در واحدهای صنعتی، پروژه های ساختمانی و صنعتی، بکارگیری لوله های فولادی برق، مورد توجه قرار میگیرد که اجرای آن میتواند بصورت داخلی و یا روی سطحی انجام پذیرد.فرم دهی ساده با استفاده از دستگاه لوله خم کن و مقاومت بالا و ماندگاری این تجهیزات در برابر ضربات مکانیکی، حیوانات موذی، گرد و غبار و همچنین شکل مناسب آن، محبوبیت لوله فولادی برق را در نزد کاربران بالا برده است.

اطلاعات خرید:

گروه سینی کابل پیشگام با رعایت و الزام بکارگیری استانداردهای جدید در ساخت سیستمهای محافظ سیم وکابل، نظیر لوله های فولادی برق را با کیفیت مطلوب تولید و در اختیار مشتریان گرامی قرار میدهد.لوله فولادی برق از ورق روغنی گالوانیزه گرم عمقی میگردد.

ضخامت سینی کابل

یا از ورق گالوانیزه فابریک که در کارخانه تولید ورق گالوانیزه ساخته شده است و با دستگاه های فرمینگ تبدیل به لوله میشود .و یا طی فرایند گالوانیزه سرد بصورت سطحی تولید میگردد، که در ضخامتهای ۰٫۹ الی ۱٫۵میلیمتر و با طول شاخه های استاندارد ۳ متری که درصورت درخواست خریدار میتوانند بصورت شاخه های ۶ متری تولید گردند قابل ارائه میباشد.

کاربرد لوله های فولادی برق

  • لوله فولادی برق مشکی:

این نوع لوله فولادی برق، که عمدتا بوسیله رنگ در برابر زنگ زدگی مقاوم میشود، را میتوان در فضای داخلی بناها، در بتن، مورد استفاده قرار داد.کاربرد این قبیل لوله فولادی برق در ارتباط مستقیم با زمین، و یا در جاهایی که در برابر نفوذ عوامل زنگ زدگی و خوردگی شدید است مجاز نخواهد بود.

  • لوله های فولادی گالوانیزه یا لوله های فولادی گالوانیزه درز جوش:

اینگونه لوله فولادی برق و متعلقات آن، که در برابر زنگ زدگی و خوردگی با مواد مقاومی مانند روی یا کادمیم، از داخل و بیرون پوشیده میشود، میتوان زیر اندود گچی مورد استفاده قرارداد.

  • لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ:

این نوع لوله فولادی برق و متعلقات آن در لوله کشی های روکار، که در فضای بیرونی انجام میگیرد، و یا در مواردی که لوله های برق در معرض عوامل زنگ زدگی و خوردگی قرار میگیرد.مانند محل های با رطوبت بالا و همچنین در مواردی که مقاومت مکانیکی بالا مورد نیاز است میبایست مورد استفاده قرار گیرد.

اینگونه لوله فولادی برق و متعلقات آن، در لوله کشی های مناطقی که امکان انفجار و آسیب فیزیکی وجود دارد باید بکار برده شود.

  • لوله فولادی قابل انعطاف یا لوله فلکسیبل:

در مواردیکه لوله فولادی برق از درز انبساط ساختمان میگذرد و یا برای متصل نمودن برق به موتورها یا دستگاههایی که فعالیت آنها با ایجاد لرزش همراه است.میتوان از لوله فولادی قابل انعطاف متناسب با نوع لوله کشی استفاده کرد. درون این نوع لوله برق باید دارای پوششی از لاستیک، یا مواد مشابه جهت انعطاف باشد.

تماس با ما

لدر وسینی کابل گالوانیزه تولید شده در گروه صنعتی پیشگام از بهترین ورق گالوانیزه بوده و با بکارگیری از بهترین و جدیدترین دستگاه های خمکاری ،برشکاری و پانچ زنی توانسته ایم باکیفیت ترین سینی کابل گالوانیزه موجود در بازار ایران را تولید کنیم.

۳۳۵۳۱۲۳۵ -۰۲۱ ۳۳۵۳۱۲۲۶ -۰۲۱ ۳۳۱۱۴۱۱۵ -۰۲۱ شماره های تماس

۰۹۱۲۴۲۴۶۲۴۲ -۰۰۹۸شماره های همراه

۳۳۵۳۱۲۰۷ ۰۲۱-شماره های فکس

ایمیل

info@sinicable-pishgam.ir